Misja

Misją naszej firmy jest opracowywanie rozwiązań, które za pomocą nowoczesnych technologii wspierać będą szeroko pojęty dobrostan fizyczny i psychiczny społeczeństwa, w szczególności seniorów oraz osób żyjących samotnie.

O nas

Jesteśmy zespołem innowatorów technologicznych, lekarzy, programistów, naukowców, którzy nieustannie badają potrzeby rynku i potencjalnych Klientów. Rozumiemy niuanse opieki nad seniorami i osobami samotnymi. W zależności od potrzeb naszych Klientów w naszym zespole pojawiają się specjaliści z różnych dziedzin np. behawioryści czy dietetycy. 

Działamy nieszablonowo. Nasze rozwiązania są dostosowane do zmieniającego się rynku i potrzeb Klientów. Wskaż problem, a wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Naszym kluczowym Partnerem jest Grupa Veritas, która od ponad 10 lat działa na europejskim rynku opieki nad seniorami. Dzięki tej współpracy możemy na bieżąco weryfikować potrzeby rynku, osób starszych i samotnych. W zależności od potrzeb proponujemy rozwiązania, które spełniają ich oczekiwania.

Nasz partner
Grupa Veritas to m.in.

  • 12 lat doświadczenia
  • 350 pracowników w spółkach grupy
  • 3600 kontraktowych opiekunek